Invest Build Media
Архитектура и Дизайн

Изгоря стогодишна къща в София

Голям пожар е бушувал в близост до Министерство на здравеопазването, което се намира на пл. „Света Неделя“ 5 в София. Това се вижда на снимки, публикувани от Радослав Райковски във фейсбук групата „Забелязано в София“. Пламъците на улица „Владайска“ са лумнали около 6:00 тази сутрин.

Според фотографа Цветан Томчев къщата, която гори е стогодишна, и веднъж вече е горяла.

“Най-сетне стогодишната къща на ул. “Владайска”, която бе палена веднъж, сега изгоря качествено. Високите пламъци от покрива показаха добра предварителна подготовка”, написа той във Фейсбук.

 

Снимки: Tsvetan Tomchev

Вижте още

Раздадоха годишни лайфстайл награди за архитектура

admin

Изложба в столицата: Тримата архитекти, които променят облика на града

leni

През 2019 г. стартира създаването на новия градски център на Велико Търново

ivan

Напишете коментар