Invest Build Media
Туризъм и Екология

Зоопаркът във Виена отпразнува раждането на женска панда

В зоопарка във Виена са щастливи от раждането на женска панда. Преди месец там се родиха две черно-бели мечета, но полът им стана ясен чак сега. Едното е женско, а другото – мъжко.

Световните агенции публикуваха снимки на двете малки панди, заедно с майка им. Според директорката на зоопарка Дагмар Шратер новината, че едното от бебетата е женско, е „особено добра“, тъй като всички родени преди това в зоопарка панди са били от мъжки пол.

Вижте още

Западни медии: В България – красиви жени, евтин алкохол и денонощен купон

ivan

Туроператорите могат да получат до €200 000 безвъзмездна помощ

viktoria

Софийският зоопарк създава уютна зимна обстановка

А. Стойковa

Напишете коментар